Home Poole and East Results
YEAR 6 / 7 GIRLS Time
Pos Name School 7.25
1 A. Phillips BPSP 7.39
2 S. Rogers BMS 7.39
3 M. Kemps STA 7.45
4 K. Ashford BPSP 7.49
5 K. Mountain SMI 7.54
6 J. Norman STA 8.07
7 L. Brain FER 8.08
8 V. Hayter ALL 8.10
9 G. Bowlding COL 8.15
10 A. Logan ALL 8.15
11 E. Martin BPSP 8.15
12 L. Fry COL 8.17
13 M. Williams SMI 8.19
14 I. Slade COL 8.22
15 C. Anderson BPSP 8.22
16 K. Snook SMI 8.23
17 M. Curtis SAN 8.25
18 F. Page FER 8.29
19 B. Bickel BPSP 8.30
20 S. Goldsack SAN 8.31
21 L. Anderson BPSP 8.37
22 J. Stott SMA 8.42
23 A. Davies BMS 8.43
24 Sophie. T STA 8.45
25 L. Symington FER 8.46
26 C. Thomas SMA 8.46
27 Alisha STA 8.49
28 E. Carpenter HAM 8.49
29 P. Stewart COL 8.50
30 C. Charlton BPSP 8.55
31 G. Skinner SMA 8.56
32 S. O'Connor SMA 8.56
33 B. Vivian ALL 8.59
34 E. Freeman WAR 9.01
35 A. Kenneallay SMA 9.02
36 L. Samuals SMA 9.02
37 M. Venter BPSP 9.03
38 D. Laurence WAR 9.03
39 J. Phillips BPSP 9.05
40 E. Robinson WMMS 9.05
41 S. Trew BMS 9.07
42 L. Mabin OAK 9.08
43 M. Wellman OAK 9.08
44 H. McIntosh WAR 9.09
45 E. Sowinski-Brown ALL 9.09
46 H. Gardiner SMA 9.09
47 B. Beck ALL 9.10
48 Yasmin STA 9.15
49 C. Richards OAK 9.16
50 S. White OAK 9.20
51 L. Donlon-Mansbridge SMA 9.22
52 L. Hunt WAR 9.22
53 G. Cruse-Drew BPSP 9.22
54 D. Spragg BPSP 9.23
55 J. Waite ALL 9.23
56 Shola. E STA 9.26
57 L. Hebditch BPSP 9.27
58 9.27
59 9.28
60 O. Hunter WAR 9.29
61 S. Coombes BMS 9.31
62 A. Walker BPSP 9.31
63 E. Brooks BPSP 9.33
64 M. Elmes OAK 9.33
65 M. Groves OAK 9.45
66 J. Ashworth WAR 9.45
67 A. Howells COL 9.49
68 M. Atkins HAM 9.51
69 K. Watkins SAN 9.53
70 L. Upton COL 9.58
71 G. Speer SAN 10.20
72 A. Nicolaides OAK 10.30
73 S. Wyatt HAM 10.40
74 E. Ahern BPSP 10.47
75 E. Horton FER 10.49
76 R. Shepherd SAN 10.49
77 M. Shepherd SAN 10.52
78 C. Ayres WMMS 10.55
79 11.00
80 M. Campbell WMMS 11.04
81 S. Elliot FER 11.07
82 11.14
83 C. Fearon FER 11.15
84 E. Laird ALL 11.17
85 R. Patterson WAR 11.26
86 A. Allen WAR 11.35
87 11.38
88 E. Eames SAN 11.40
89 11.46
90 E. Wade SAN 11.47
91 E. Rose HAM 11.51
92 12.04
93 L. Young WMMS 12.16
94 R. Bowering WAR 12.40
95 H. Stuart HAM 12.48
96 M. Browne OAK
97 I. Howarth ALL
Teams
1 Baden-Powell & St Peter's A 31
2 St Aldhelms A 60
3 Colfox 64
4 Allenbourn A 96
5 Baden-Powell & St Peter's B 107
6 St Mary's A 111
7 Ferndown  125
8 St Mary's B 126
9 Broadstone   127
10 Wareham A 168
11 Sandford A 177
12 Oakdale A 184
13 Hamworthy 260
14 St Mary's C 278
15 Allenbourn B 283
16 WMMS 291
17 Wareham B 297
17 Oakdale B 297
19 Sandford B 331
20 St Michael's (*) 34
21 St Mary's D (*) 268
(*) = only 3 scorers