Pos Name School Time
1 C. Roaf B. Powell & St.P 7.11
2 H. Aldridge B. Powell & St.P 7.20
3 R. Stott St. Mary’s 7.23
4 A-M. Strange Swanage 7.25
5 A. Bilson Broadstone 7.38
6 D. Burry Ferndown MS 7.40
7 H. Clayton B. Powell & St.P 7.42
8 A. Banahan St. Michael’s 7.47
9 E. Aldridge B. Powell & St.P 7.51
10 E. Cunniffe B. Powell & St.P 7.53
11 N. Saini Broadstone 7.55
12 S. Rhodes Swanage 7.59
13 H. Turner Emmanuel 8.01
14 A. Mattacks Broadstone 8.02
15 A. Moyse Broadstone 8.04
16 R. Walker Broadstone 8.04
17 I. Marchant B. Powell & St.P 8.04
18 L. Kimber Emmanuel 8.05
19 L. Pike Broadstone 8.05
20 L. Kirkham Ferndown MS 8.06
21 E. Jack Milldown 8.06
22 C. Dominey Talbot 8.07
23 B. Waters St. Aldhelm’s 8.08
24 H. McErlane Broadstone 8.08
25 C. MacDonald St. Aldhelm’s 8.09
26 P. Burton Broadstone 8.11
27 G. Hart Lockyer’s 8.12
28 D. Maidment St. Michael’s 8.15
29 L. Culley B. Powell & St.P 8.17
30 O. Singe B. Powell & St.P 8.20
31 C. Anderson B. Powell & St.P 8.21
32 R. Wilkinson Allenbourn 8.21
33 J. Stott St. Mary’s 8.21
34 L. Peacock Swanage 8.22
35 G. Boreham Hamworthy 8.22
36 A. Lewis St. Michael’s 8.23
38 F. White St. Aldhelm’s 8.27
39 S. Hughes St. Michael’s 8.28
40 D. Yates Emmanuel 8.30
41 A. Alcock St. Mary’s 8.31
42 G. Poole St. Aldhelm’s 8.31
43 A. Burton Ferndown MS 8.31
44 H. Bates Allenbourn 8.32
45 N. Gibbs Broadstone 8.33
46 N. Mooney Sandford 8.34
47 R. O’Connor St. Mary’s 8.35
48 S. Mills St. Mary’s 8.37
49 E. Wallis Lockyer’s 8.38
50 E. Clulow Allenbourn 8.40
51 L. Viney Wareham 8.41
52 J. Arnold B. Powell & St.P 8.42
53 A. Wareham Turlin Moor 8.43
54 R. Varney Wareham 8.44
55 E. Kitts Emmanuel 8.44
56 C. Herring B. Powell & St.P 8.46
57 G. Perry Allenbourn 8.47
58 C. Thomas St. Mary’s 8.55
59 M. Connor Allenbourn 8.57
60 E. Wells Allenbourn 8.58
61 A. Lockyer-Stevens Lockyer’s 9.02
63 C. Samways Broadstone 9.08
64 M. Livermore Allenbourn 9.13
65 L. Wyatt B. Powell & St.P 9.13
66 E. Staddon Talbot 9.15
67 S. Morris St. Mary’s 9.15
68 M. Bruce Allenbourn 9.16
69 E. Carpenter Hamworthy 9.18
70 A. Saunders Talbot 9.21
71 R. Acaster Broadstone 9.21
72 G. Acton Emmanuel 9.28
73 C. Hall Wareham 9.28
74 E. Vivian Allenbourn 9.29
75 E. Finlay Sandford 9.30
76 L. Samuels St. Mary’s 9.32
77 H. Burridge Turlin Moor 9.33
78 J. Driver Ferndown MS 9.35
79 L. Marchant Wareham 9.38
80 G. Cardace Allenbourn 9.43
81 N. Pickard Allenbourn 9.45
82 N. Wells Allenbourn 10.28
83 S. Barrett-Donlan St. Mary’s 10.31
84 F. Clarke Emmanuel 10.33
85 J. Hallett Sandford 10.36
86 A. Hagans Turlin Moor 10.54
87 A. Rhoden Turlin Moor 10.57
88 M. Gale Wareham 11.14
89 E. Finlay (II) Sandford
90 E. Baxter Hamworthy
91 C. Rose Wareham
92 C. Fraser Downlands
Teams:
1 B. Powell & St. Peter’s A 19
2 Broadstone A 45
3 Broadstone B 85
4 B. Powell & St. Peter’s B 86
5 St. Michael’s 111
6 St. Mary’s A 124
7 Emmanuel 126
8 St. Aldhelm’s 128
9 Ferndown 147
10 Allenborne A 183
11 B. Powell & St. Peter’s C 204
12 St. Mary’s B 249
13 Allenborne B 251
14 Wareham 257
15 Sandford 295
16 Turlin Moor 303
17 Allenbourn C 317
18 Swanage 50
19 Lockyer’s 137
20 Talbot 158
21 Hamworthy  194