Pos Name School Time
1 P. Notley SMA 5.20
2 E. Francis BPSP 5.31
3 L. Cortauld SMI 5.32
4 R. Brenton BMS 5.33
5 A. Lane WAR 5.34
6 L. Harris BPSP 5.37
7 I. Tweed BPSP 5.40
8 E. Lewis WAR 5.42
9 A. Coombes BMS 5.48
10 J. Burry FER 5.49
11 M. Catchpole BPSP 5.53
12 L. Kirkham FER 5.55
13 C. Roaf BPSP 5.57
14 H. Aldridge BPSP 6.02
15 C. B-Donlan SMA 6.03
16 L. Meaden BOV 6.04
17 A. Bilson BMS 6.05
18 D. Maidment SMI 6.07
19 K. Evans BMS 6.07
20 A. Gray BMS 6.10
21 D. Curl FER 6.15
22 E. Davis BLA 6.15
23 L. Perry DOW 6.15
24 C. Phillips BPSP 6.16
25 E. Griffin BMS 6.17
26 A. Mattacks BMS 6.17
27 E. Hodge SMI 6.18
28 E. Gardiner SMA 6.19
29 H. Clayton BPSP 6.19
30 C. Seare LOC 6.20
31 G. Old LOC 6.20
33 H. Turner EMM 6.24
34 G. Hart LOC 6.26
35 R. Stott SMA 6.29
36 G. Littlefair LOC 6.30
37 F. Seaby LOC 6.30
38 S. Kyte LOC 6.30
39 E. Cull LOC 6.30
40 A. Alcock SMA 6.31
41 I. Marchant BPSP 6.33
42 E. Jack MIL 6.34
43 A. Burton FER 6.35
44 Z. Borgonha SMA 6.37
45 A. Gibbs BMS 6.37
46 R. Ellis FER 6.38
47 T. Rogers BMS 6.39
48 L. Viney WAR 6.40
49 C. Kill BMS 6.41
50 L. Coughlin CRA 6.42
51 E. Faizey DOW 6.42
52 A. Whiteing BMS 6.44
53 G. M-Barton BMS 6.45
54 A. L-Stevens LOC 6.47
55 S. Pugh SAN 6.47
56 G. Boreham HAM 6.48
57 G. Edorn LOC 6.49
58 D. Lee CAN 6.52
59 F. Ryall CRA 6.53
60 K. Grimes DOW 6.53
61 J. Atkins HAM 6.54
62 L. Grisdale BMS 6.54
63 E. Carpenter HAM 6.55
64 E. Wallis LOC 6.56
65 R. O’Connor SMA 6.57
66 S. B-Donlan SMA 7.00
67 M. Bruce ALL 7.01
68 L. Marchant WAR 7.03
69 C. Jones CAN 7.04
70 L. Dara BPSP 7.07
71 E. Wilcox BPSP 7.08
72 J. Stott SMA 7.12
73 C. Clark TUR 7.15
74 J. Lake TAL 7.15
75 R. Collins TAL 7.16
76 B. Seare LOC 7.16
77 D. Tanner FER 7.17
78 G. Short WAR 7.22
79 A. Bamber SAN 7.22
80 B. Viney WAR 7.23
81 C. March WAR 7.23
82 J. Wakelin WMS 6.22
82 J. Ford WAR 7.27
83 D. Trickley FER 7.28
84 H. Farmer SAN 7.30
85 C. Nelson FER 7.30
86 M. Young WMS 7.30
87 L. Samuels SMA 7.31
88 Y. West CAN 7.31
89 S. Viccars TUR 7.40
90 N. Edwards LOC 7.42
91 S. Cullen WAR 7.43
92 A. Pike SAN 7.46
93 D. Williams WAR 7.48
94 K. Fowler SAN 7.52
95 K. Dibben TUR 7.52
96 N. Mooney SAN 7.53
97 J. Hallett SAN 7.56
98 A. Allen CAN 8.05
99 E. Thomas FER 8.14
100 J. Kemp SAN 8.27
101 Z. Capstick TUR 8.28
102 A. Will TUR 8.33
103 B. Barker FER 8.41
104 R. Allen CRA 8.45
105 A. Best WAR 8.47
106 N. Iles WAR 8.50
107 P. Milsom TAL 8.55
Teams:
1 B. Powell & St. Peter's "A" 26
2 Broadstone "A" 49
3 St. Mary's "A" 79
4 B. Powell & St. Peter's "B" 80
5 Frendown Middle "A" 86
6 Broadstone "B" 116
7 Wareham "A" 129
8 Lockyer's "A" 131
9 Lockyer's "B" 168
10 Broadstone "C" 201
11 St. Mary's "B" 215
12 Lockyer's "C" 287
13 Frendown Middle "B" 291
14 Sandford "A" 310
15 Canford Heath 313
16 Wareham "B" 321
17 Turlin Moor 358
18 Sandford "B" 387
19 Wareham "C" 395
20 St. Michael's (*) 48
21 Downlands (*) 134
22 Hamworthy (*) 180
23 Cranborne (*) 213
24 Talbot Combined (*) 256
(*) = only three scorers