Year 6 & 7 Girls
Pos Name School Time
1 P.Notley SMA 8. 05
2 E.Francis BPSP 07
3 R.Brenton BMS 13
4 L.Courtauld SMI 17
5 S.Bright TUR 17
6 A.Coombes BMS 23
7 K.McDonald BPSP 24
8 J.Tweed BPSP 28
9 D.Maidment SMI 41
10 A.Lane WAR 43
11 E.Lewis WAR 46
12 M.Catchpole BPSP 50
13 A.Gibbs BMS 50
14 K.Evans BMS 57
15 C.seare LOC 58
16 G.Old LOC 58
17 A.Bilson BMS 9. 03
18 C.Jones CHM 04
19 E.Griffin BMS 04
20 A.Mattacks BMS 05
21 g.Littlefair LOC 13
22 E.Wells ALL 13
23 L.Grisdale BMS 14
24 H.Aldridge BPSP 17
25 F.Seaby LOC 17
26 S.Kyte LOC 18
27 T.Rogers BMS 19
28 J.Burry FER 20
29 C.Phillips BPSP 21
30 D.Burry FER 22
31 J.Lake TAL 23
32 D.cure FER 24
33 E.Jack MILL 27
34 L.Perry DOW 27
35 L.Kirkham FER 28
36 A.Gray BMS 29
37 G.Hart LOC 31
38 A.Whiting BMS 33
39 R.Stott SMA 33
40 I.Marchant BPSP 34
41 C.B-Donlon SMA 36
42 E.Cull LOC 37
43 A.Alcock SMA 38
44 E.Wallis LOC 39
45 R.Ellis FER 44
46 46
47 A.Burton FER 47
48 H.Turner EMM 50
49 E.Faizey DOW 51
50 J.Wakelin WMMS 52
51 J.Stott SMA 53
52 G.Arnold TUR 57
53 T.Lewis BOV 58
54 Z.Borgonha SMA 10. 01
55 C.Kill BMS 11
56 J.Driver FER 13
57 G.Boreham HAM 14
58 16
59 L.Viney WAR 19
60 J.Atkins HAM 19
61 B.Seare LOC 23
62 L.Samuels SMA 26
63 M.Bruce ALL 27
64 L.Godley SMA 31
65 G.Cardce ALL 37
66 G.Edom LOC 38
67 E.Hodge SMI 40
68 R.Collins TAL 41
69 J.Edroff FER 44
70 S.Pugh SAN 47
71 R.O'Connor SMA 47
72 E.Ridley SMI 48
73 G.Ratten HAM 50
74 C.Langford ALL 55
75 S.Squires SAN 56
76 A.Pike SAN 59
77 E.Carpenter HAM 59
78 K.Grimes DOW 11. 00
79 A.Rocha SMA 06
80 A.Fellows SAN 09
81 N.Edwards LOC 13
82 A.Jackson ALL 19
83 K.Moore EMM 26
84 A/Blansford EMM 27
85 M.Young WMMS 32
86 E.Marchant HAM 35
87 S.Thomas SAN 36
88 N.Mooney SAN 36
89 D.Williams WAR 39
90 L.Bluck WMMS 55
91 B.Varney WAR 58
92 L.Marchant WAR 12. 01
93 A.Cox FER   14
94 L.Lawrence WAR 21
95 H.Woodhouse CHM 24
96 L.Davis WAR 30
97 E.Window ALL 32
98 J.Rose SAN 37
99 J.Hallett SAN 13. 12
100 C.Pollard CHM 13
101 L.Simpkins ALL 14
102 H.Farmer SAN 16
103 A.Hanlon ALL 18
104 T.Dickenson ALL 22
105 K.Fowler SAN 25
106 A.Best WAR 29
107 A.Will TUR 46
108 Z.Capstick TUR 47
109 C.Leney HAM 49
110 S.cullen WAR 50
111 N.Iles WAR 53
112 A.Parslow WAR 14. 07
113 L.Turtle WAR 09
114 P.Milson TAL 21
115 B.Barker FER 32
116 C.Vivers HAM 35
117 L.Pecke TUR 15. 10
118 P.West TUR 10
TEAMS:
1 B. Powell & St. P 29
2 Broadstone A 36
3 Lockyer's A 77
4 Broadstone B 79
5 St. Mary's A 124
6 Ferndown A 125
7 Lockyer's B 149
8 St. Michael's 152
9 Broadstone C 156
10 Wareham A 169
11 Ferndown B 217
12 Allenbourn A 224
13 St. Mary's B 231
14 Hamworthy 267
15 Turlin Moor 272
16 Sandford A 301
17 Sandford B 372
18 Wareham B 373
19 Allenbourn B 383
20 Wareham C 439
21 Downlands (*) 161
22 Canford Heath (*) 213
23 Talbot (*) 213
24 Emmanuel (*) 215
25 West Moors (*) 225