Year 6 & 7 Boys
Pos Name School Time
1 G. Atkins HAM 5. 10
2 J. Partridge LOC 11
3 M. Dear TUR 12
4 T. Holmes BMS 16
5 S. Filkins SLE 22
6 N. Easthope BPSP 25
7 A. Carpenter HAM 26
8 J. Babbs SLE 29
9 J. Parker SLE 29
10 J. White LOC 30
11 J. Crossland ALL 34
12 T. Starr HAM 34
13 J. Davies EMM 35
14 J. Moxey ALL 37
15 C. Margetts FMS 38
16 A. Robb ALL 38
17 B. Hill SJO 39
18 A. Sampson BMS 41
19 A. Brown SMA 41
20 R. Keates BMS 41
21 R. Collings ALL 43
22 D. Pugh BMS 44
23 M. Clare HAM 44
24 S. Ham BPSP 45
25 H. Gateley SMA 46
26 W. Gourlay BMS 47
27 J. Baker BMS 47
28 M. Barfoot SAN 48
29 L. Bartlett BMS 48
30 M. Bowie BMS 49
31 B. Girkins OMH 50
32 B. Young SAN 50
33 J. Hector SWA 51
34 D. Gibson HAM 52
35 L. Holderness HAM 54
36 N. Ellis HAY 55
37 A. White LOC 56
38 J. Goodworth BMS 56
39 P. Richards OMH 58
40 D. Longland ALL 59
41 N. Scott SAN 6. 00
42 D. Snoxall BPSP 00
43 M. West BMS 01
44 A. Marsh SAN 01
45 A. Clayton BPSP 02
46 J. Cameron OMH 02
47 R. Smith BPSP 02
48 R. Edwards OMH 03
49 B. Harding SLE 03
50 L. Dominey HAY 04
51 R. Spivey SAN 04
52 R. Higham SWA 05
53 J. Pratt BMS 05
54 E. Popplewell SWA 06
55 D. Sweeney SMA 06
56 A. Watts HIL 07
57 J. Dobson BOV 07
58 L. Polchar BMS 07
59 C. Langdown BMS 08
60 C. Ozanne SJO 08
61 J. Taylor SMA 10
62 O. Soulsby SMA 10
63 C. Philips HIL 10
64 S. Edwards OMH 11
65 S. Hall SAN 11
66 T. Godfrey FMS 11
67 D. Haynes BMS 12
68 J. Hazel BMS 12
69 E. Russell OMH 13
70 T. Worth SMA 13
71 M. James SWA 13
72 L. Rigler HAY 14
73 B. Howard EMM 14
74 T. Lowie EMM 15
75 S. Abraham SLE 15
76 H. H-D'eath OMH 15
77 S. White EMM 16
78 J. Wimborn LOC 16
79 C. Tiernan SJO 17
80 H. Linton FMS 18
81 J.Leith HAM 19
82 C. Ewan BOV 20
83 B. Mogg BPSP 21
84 J. Williams BPSP 22
85 R. James SWA 23
86 S. Byanham ALL 26
87 J. Lawson ALL 27
88 M. Bennett BPSP 29
89 T. Filkins SLE 30
90 C. Hughes HAM 30
91 C. Graham HAM 31
92 K. Mizen HIL 31
93 R. McKechmie BOV 32
94 M. Salmon OMH 32
95 P. Park OMH 33
96 N. Sellar EMM 34
97 C. Rowe HAY 34
98 A. Birch SJO 23
99 K. N-Gray LYT 35
100 S. Coleman TUR 35
101 J. Bennett SMA 36
102 S. Whiteway BOV 36
103 D. Gale WAR 37
104 W. Cook TUR 37
105 J. Lambert ALL 38
106 W. N-Smith WAR 40
107 R. Lane BOV 41
108 C. Mason EMM 43
109 N. E-Harding OMH 44
110 B. Williamson SMA 46
111 G. Keep SAN 48
112 B. Weemes HAM 49
113 E. Sherbrooke OMH 52
114 K. Arasteh HIL 58
115 O. Spriggs SMA 59
116 C. Denison ALL 7. 08
117 R. Cooney SMA 29
118 M. Butcher HIL 29
119 L. Bennett SMA 31
120 D. Bevan SMA 34
121 D. Miles TUR 43
122 M. Jeziorek ALL 55
123 B. Lees HIL 59
124 N. Reeks HIL 8. 07
125 A. Giwa WAR 23
126 T. Baker WAR 52
127 G. Elvin ALL 53
128 K. Jewell HIL 56
Teams
1 Hamworthy 43
2 Allenbourn 62
3 Broadstone 64
4 St. Leonard's 71
5 Broadstone B 112
6 B. Powell & St. Peter's 117
7 Lockyer's 127
8 Sandford 145
9 St. Mary's 160
10 Old Malthouse 164
11 Broadstone C 192
12 Swanage 210
13 Emmanuel 237
14 Hamworthy B 240
15 St. Joseph's 254
16 Haymoor 255
17 B. Powell & St. Peter's B 302
18 Old Malthouse B 303
19 Allenbourn  B 318
20 Hillbourne  325
21 Turlin Moor 328
22 Bovington  334
23 St. Mary's B 343
24 Wareham 460
25 St. Mary's C 471
26 Hillbourne B 493
27 Ferndown (*) 161
(*) = only three scorers