Position Name School TIME
1 WILL RABJOHNS ST MICHAELS MIDDLE 11.20
2 FINN PARDY TWYNHAM 11.32
3 CAMERON CORBIN ALLENBOURN 11.50
4 CHRIS LITCHFIELD SHERBORNE PREP 12.07
5 ED RIMMER CLAYESMORE PREP 12.08
6 CARTER STUHLMACHER BCS 12.08
7 JACK PELLOW WOODROFFE 12.14
8 HARRY HOFFMANN PUDDLETOWN 12.16
9 JAMIE ROBINSON SHERBORNE PREP 12.17
10 G. MAHON BCS 12.19
11 SETH HALL-NUNN BEAMINSTER 12.19
12 T. SHEPHERD YARRELLS 12.24
13 JAMIE RICHARDS DORCHESTER MIDDLE 12.27
14 CONNOR CORBIN ALLENBOURN 12.30
15 OWEN PITCHER 12.33
16 J. BERRIE ALLENBOURN 12.34
17 R. PORTER WOODROFFE 12.35
18 LUKE SHEEHY ST OSMUNDS 12.37
19 B. HOLMES WOODROFFE 12.40
20 W. LONGHURST ST MICHAELS MIDDLE 12.41
21 12.43
22 12.44
23 G. SCARBOROUGH BEAMINSTER 12.47
24 J. HEALEY ST MICHAELS MIDDLE 12.52
25 J. WRANN ALLENBOURN 12.53
26 F. ANDREWS CLAYESMORE PREP 12.58
27 D. GREEN BADEN POWELL 13.00
28 THOMAS HORSINGTON DORCHESTER MIDDLE 13.00
29 W. SQUIRES DUMPTON 13.02
30 D. HEFFER DUMPTON 13.02
31 O. CUNNINGHAM ALLENBOURN 13.03
32 C. BARTLETT BSB 13.09
33 JOE YOUNG PORT REGIS 13.10
34 E. ROBINSON ST OSMUNDS 13.11
35 JONTY STEWART PORT REGIS 13.13
36 J. WALTERS GILLINGHAM 13.13
37 J. SQUIRE TWYNHAM 13.17
38 13.18
39 E. JASZEK TWYNHAM 13.21
40 MATTHEW LISSENBURG HAREWOOD 13.26
41 R. CRUM BSB 13.26
42 K. GOODING BROADSTONE 13.26
43 D. REES ST MICHAELS MIDDLE 13.26
44 L. GULTIN BSB 13.28
45 S. EYRES WOODROFFE 13.29
46 T. WHIBLEY FERNDOWN MIDDLE 13.30
47 CHARLIE KELLY WEST MOORS 13.32
48 O. SQUIRES DUMPTON 13.33
49 F. KENNEDY ST MICHAELS MIDDLE 13.36
50 L. RICHARDS POOLE HIGH 13.36
51 13.36
52 T. RIDER CLAYESMORE PREP 13.36
53 J. TOOP YARRELLS 13.36
54 JJ. MARLOW HIGHCLIFFE 13.36
55 CAMERON WHITTLEY WEST MOORS 13.36
56 S. LUCAS POOLE HIGH 13.39
57 OLY TAVENDALE PORT REGIS 13.42
58 J. BOURNE YARRELLS 13.43
59 J. LYNE CLAYESMORE PREP 13.43
60 J. DUNN BLANDFORD 13.47
61 J. EVANS BADEN POWELL 13.51
62 BEN CHRISTIE PORT REGIS 13.52
63 A. ANDREWS CLAYESMORE PREP 13.53
64 A. COLEMAN BEAMINSTER 13.55
65 13.57
66 I. ELLIS HIGHCLIFFE 14.01
67 R. OPENSHAW POOLE GRAMMAR 14.04
68 F. MANLEY BEAMINSTER 14.09
69 G. LEWIS BSB 14.10
70 J. CATO TWYNHAM 14.10
71 14.13
72 H. WITTRAM CASTLE COURT 14.13
73 T. ELLIOTT BROADSTONE 14.15
74 A. MACER SHERBORNE PREP 14.15
75 H. THOMAS BUDMOUTH 14.15
76 J. WOOD ALLENBOURN 14.22
77 A. FILTON GILLINGHAM 14.24
78 D. ELLIOT BROADSTONE 14.26
79 F. PINNEY HIGHCLIFFE 14.26
80 M. ROWE BROADSTONE 14.28
81 M. PRINSLDO BROADSTONE 14.28
82 L. PALMER FERNDOWN MIDDLE 14.30
83 E. RAWLINGS FERNDOWN MIDDLE 14.34
84 M. DANGERFIELD SHERBORNE PREP 14.34
85 SAM LIGHT WEST MOORS 14.34
86 E. BIRD ST OSMUNDS 14.34
87 E. THOW BLANDFORD 14.34
88 M. LOCKYER CASTLE COURT 14.34
89 D. STEVENS BSB 14.34
90 B. EWING HIGHCLIFFE 14.39
91 H. SILVERWOOD HIGHCLIFFE 14.41
92 E. SANDERSON ST OSMUNDS 14.41
93 W. BOOTE FERNDOWN MIDDLE 14.43
94 E. JACK CASTLE COURT 14.43
95 E. JAYMEH BSB 14.43
96 F. SOLLY BLANDFORD 14.45
97 D. STAPLES HIGHCLIFFE 14.46
98 GEORGE AMERY DORCHESTER MIDDLE 14.48
99 W. BOWDEN GILLINGHAM 14.51
100 A. JONES BADEN POWELL 14.52
101 ETHAN THORPE DORCHESTER MIDDLE 14.52
102 F. LAWTON FERNDOWN MIDDLE 14.52
103 H. LUPTON GILLINGHAM 14.52
104 14.52
105 CHARLIE FURTH TBOWA 14.52
106 S. PRICE BADEN POWELL 15.06
107 R. SHAHID TWYNHAM 15.08
108 O. QUINN BCS 15.10
109 J. PIPE BCS 15.10
110 N. WEBB POOLE HIGH 15.14
111 G. MARTON CASTLE COURT 15.14
112 15.19
113 A. MARCHANT BADEN POWELL 15.22
114 T. STANLEY BLANDFORD 15.31
115 SAM  MILLER TBOWA 15.32
116 F. PATON POOLE GRAMMAR 15.32
117 A. DAVIS POOLE 15.50
118 M. BRYANT BLANDFORD 16.02
119 E. EDROFF CASTLE COURT 16.05
120 FINLEY POOLE TBOWA 16.19
121 A. COOPER FERNDOWN MIDDLE 16.19
122 SAM JAMES TBOWA 16.26
123 JJ. HILL DUMPTON 16.28
124 L. LAIRD BLANDFORD 16.40
125 T. WHITTICASE CASTLE COURT 16.48
126 T. SIMPSON CASTLE COURT 16.48
127 C. PARRY HAREWOOD 17.21
128 H. BARNETT HAREWOOD 17.22
129 WILL BENCE TBOWA 17.31
130 T. HOSKINS BUDMOUTH 17.40
131 MP. PHILLIPS HAREWOOD 17.42
132 K. LESZCZYNSKI HAREWOOD 18.09
133 S. MOGGRIDGE BUDMOUTH 18.10
134 L. HAREWOOD 26.22