YEAR 6 / 7 BOYS
Pos Name School Time
1 L. Murphy-Parry ALL 8.54
2 T. Miller SAN 9.01
3 E. Symes ALL 9.03
4 B. Wedlake BMS 9.09
5 A. Shepherd FER 9.10
6 S. Haynes ALL 9.16
7 J. Tozer ALL 9.18
8 F. Williams SMI 9.24
9 D. Baynham SMI 9.30
10 J. Ireland DUM 9.31
11 S. Rickets BPSP 9.33
12 B. Martin BPSP 9.33
13 O. Howse BMS 9.44
14 M. Meadwell ALL 9.52
15 N. Helliyer ALL 9.54
16 E. Taylor BMS 9.57
17 J. Matthew SMI 10.03
19 H. Speer SAN 10.10
20 D. Bolar SAN 10.11
21 J. Hible OAK 10.15
22 R. Hughes ALL 10.20
23 S. Lightfoot SAN 10.21
24 Z. Spriggs CRA 10.21
25 T. Johnson SWA 10.21
26 M. Hodgetts SAN 10.23
27 C. Wakefield BMS 10.23
28 J. Young SAN 10.27
29 F. Knight CRA 10.28
30 E. Honnywill WMMS 10.28
31 T. Morrison ALL 10.28
32 N. Boyle CRA 10.28
33 R. Davis BMS 10.29
34 D. Parsons FER 10.29
35 F. Harris SMI 10.31
36 S. Allen CRA 10.32
37 T. White SAN 10.33
38 O. Gorman OAK 10.33
39 A. Korner DUM 10.36
40 M. Willcox SMI 10.36
41 L. Gavin FER 10.41
42 J. Robinson LOC 10.46
43 O. Silcox BMS 10.47
44 D. Williams BPSP 10.47
45 J. Lewars BPSP 10.57
46 H. Heffer DUM 10.57
47 N. Wilmore LOC 10.58
48 A. Lockie BPSP 10.59
49 J. Jennings BPSP 10.59
50 L. Drinkwater CAN 11.01
52 K. Darby OAK 11.03
53 L. Selby-Grace SAN 11.03
54 N. Myddelton DUM 11.03
55 M. Freeman BPSP 11.03
56 J. Haycock BPSP 11.05
57 M. Effick ALL 11.06
58 N. Fowler ALL 11.07
59 J. London BMS 11.07
60 K. Harding ALL 11.10
61 L. Evans BPSP 11.14
62 A. Hallowes SMI 11.14
63 B. Anderson SWA 11.15
64 A. Moyler SWA 11.16
65 L. ??? SWA 11.16
66 J. Harrop WMMS 11.17
67 A. Clanfield OAK 11.17
68 L. Opensham OAK 11.22
69 J. Robinson ALL 11.23
70 L. Adkin BMS 11.24
72 F. Garnett OAK 11.26
73 J. Anderson EMM 11.27
74 H. Rolph EMM 11.28
76 L. Clayton BPSP 11.31
77 J. Cheeseman FER 11.32
78 T. Richards SAN 11.32
79 A. Davies LOC 11.35
80 B. Baynam BPSP 11.40
81 O. Sinha BPSP 11.40
82 C. Formage SWA 11.42
83 T. Ostler CAN 11.46
84 J. Browning DUM 11.47
86 F. Longmore DUM 11.49
87 H. Cuthbert DUM 11.52
88 J. Spyers SAN 11.54
90 M. Bennett DUM Timer Malfunction
91 A. Booth EMM
92 J. Tornainen SWA
94 J. George SAN
95 F. Vivian ALL
96 N. Kidner SMI
98 A. Rayner OAK
99 B. Doem?? OAK
100 B. Davis WMMS
102 C. Ward SAN
103 R. O'Connell SWA
105 H. Bunter CAN
106 L. Ranson EMM
107 G. Day SAN
108 H. Nowik OAK
109 H. Tzkiewicz CAN
Teams:
1 Allenbourn 17
2 Broadstone Middle 60
3 Sandford Middle 64
4 St. Michael's 69
5 Allenbourn B 82
6 Baden-Powell & St. Peter's 112
7 Sandford Middle B 144
8 Dumpton 149
9 Ferndown 157
10 Oakdale South Road 178
11 Baden-Powell & St. Peter's B 186
12 Broadstone Middle B 205
13 Swanage 217
14 Emmanuel 344
15 Dumpton B 347
15 Canford Heath 347
17 Oakdale South Road B 357
18 Lockyer's * 168
19 WMMS * 196
20 St. Michael's B * 198
21 Swanage B * 282
(*) = only 3 scorers