YEAR 6 / 7 BOYS
Pos Name School Time
1 P. Copeland SMI 6.44
2 C. Young WMS 6.53
3 H. Mason BMS 7.00
4 B. Currie STA 7.03
5 R. Friskney BPSP 7.04
6 S. Currie STA 7.11
7 W. Palmer BPSP 7.12
8 T. Stokes SAN 7.13
9 D. Prytherch BPSP 7.14
10 C. May BPSP 7.17
11 T. Boylton EMM 7.19
12 T. Smith BMS 7.20
13 J. Kirkins SMA 7.21
14 L. Bevan OAK 7.22
15 J. Prior SAN 7.24
16 A. Haskins SAN 7.26
17 G. Houes WMS 7.28
18 M. Browning EMM 7.28
19 B. Neilson OAK 7.32
20 E. Taylor BMS 7.34
21 J. McClusky WMS 7.35
22 A. Bournee BMS 7.35
23 T. Churchill SWA 7.36
24 J. Fowler SMA 7.37
25 A. Dobson LOC 7.37
26 D. Higbee BMS 7.38
27 L. Parris ALL 7.39
28 S. Heron BMS 7.41
29 J. Voisey BPSP 7.41
30 B. Jacobs BPSP 7.41
31 B. Palmer EMM 7.42
32 B. Craig BPSP 7.44
33 J. Palmer BPSP 7.44
34 S. Page SWA 7.47
35 J. Hughes SMI 7.47
36 M. Davidson BPSP 7.47
37 L. Southern BMS 7.47
38 B. Barlow SMI 7.51
39 B. Flavell OAK 7.53
40 C. Watson BPSP 7.53
41 L. Stones BPSP 7.53
42 Y. Ratty ALL 7.55
43 G. Way STA 7.56
44 T. Andrews SMI 7.57
45 H. Kemp STA 7.57
46 B. Wigler SMA 7.57
47 T. Freeman BPSP 7.58
48 C. Pickard ALL 7.58
49 H. Spyers SAN 7.59
50 B. Wedlake BMS 7.59
51 S. Brooks SMA 8.00
52 J. Donnelly SMA 8.01
53 M. George SAN 8.01
54 J. Skinner SMA 8.02
55 L. O'Brien SMA 8.03
56 F. Henery-Nougher BPSP 8.05
57 C. Beard WMS 8.08
58 A. Chadwick SWA 8.10
59 8.11
60 G. Dennett SAN 8.12
61 D. Clark BPSP 8.13
62 C. Ford BPSP 8.14
63 J. Halliwell WMMS 8.16
64 W. Atkin WMS 8.18
65 H. Blakesley SAN 8.20
66 H. Barret SWA 8.22
67 S. Norton EMM 8.22
68 A. Canning EMM 8.23
69 K. Freeman WMMS 8.23
70 J. Raithath SMA 8.24
71 R. Facey OAK 8.25
72 O. Walker OAK 8.25
73 H. Waite SMI 8.26
74 8.27
75 K. Stott SMA 8.27
76 C. Jones HIL 8.27
77 T. Voisey SMA 8.28
78 8.28
79 C. Godfrey WMS 8.29
80 O. Trehane EMM 8.29
81 B. Spotswood BPSP 8.30
82 M. Hill SMA 8.31
83 T. Berry SWA 8.32
84 C. Meads LOC 8.33
85 O. Lake LOC 8.34
86 C. Easton SMA 8.34
87 T. Thomas SMA 8.36
88 D. Gilbert LOC 8.36
89 A. Cushion LOC 8.36
90 M. Holding LOC 8.38
91 . Tennant LOC 8.40
92 B. Simms WMS 0.41
93 L. Hanratty LOC 8.42
94 C. McMurdo LOC 8.42
95 M. Sebago SWA 8.56
96 E. Moody STA 8.59
97 H. Willett SAN 9.00
98 H. Morriarty WMS 9.01
99 J. Clanfield OAK 9.02
100 C. Hayward WMMS 9.03
101 J. Lovell HIL 9.06
102 S. Morgan LOC 9.07
103 N. Way WMMS 9.11
104 S. Fannar EMM 9.14
105 B. Voisey SMA 9.16
106 E. Goodie SMA 9.18
107 J. Blackhorn WMS 9.23
108 F. Ahmed HIL 9.26
109 T. Puttock STA 9.26
110 F. Davies-Heath STA 9.41
111 G. Wilcox LOC 10.15
112 J. Deakin WMS 10.19
113 G. Durrans EMM 10.21
114 L. Wursdell EMM 10.33
115 C. Allen HIL 10.42
116 W. Franklin HIL 10.59
117 T. Masters OAK 11.04
118 D. K ? EMM
119 K. Collins STA
Teams
1 Baden-Powell & St. Peter's 31
2 Broadstone Middle 57
3 Sanford 88
4 Wareham 97
5 St. Aldhelm's 98
6 Baden-Powell & St. Peter's B 124
7 Emmanuel 127
8 St. Mary's 134
9 Broadstone Middle B 141
10 Oakdale 143
11 Swanage 181
12 St. Mary's B 231
13 Sanford B 275
14 Lockyer's 282
15 Wareham B 333
16 West Moors 335
17 Lockyer's B 363
18 Emmanuel B 365
19 Hillbourne 400
20 St. Michael's 418
21 St. Aldhelm's B 434
22 Allenbourn * 117
23 Oakdale B * 288
(*) = only 3 runners