Minor Girls Results
Position Name School Allenbourn Avonbourne Downlands Ferndown Middle Leweston Sherborne Prep Clayesmore Prep Baden Powell Broadstone Twynham Beaminster St Michael's Highcliffe Port Regis Milldown Colfox Hanford Archbishop Wake Talbot Heath Beaminster Swanage St Peter's West Moors Gillingham St Mary's Combined Oakmead St Mary's Shaftesbury BSG Castle Court St Michael's
1 R. Bourne Port Regis                                                            
2 B. Letherby Colfox                               2                            
3 F. Deverell Hanford                                 3                          
4 R. Stott St Mary's Combined                                                 4          
5 F. Lickiss Castle Court                                                            
6 C. Roaf Baden-Powell               6                                            
7 C. Miller Gillingham                                               7            
8 W. Robertshaw Colfox                               8                            
9 A. Boothright Castle Court                                                            
10 A. Vaughan-Johncey Talbot Heath                                     10                      
11 D. Burry Ferndown Middle       11                                                    
12 C. Rowan Talbot Heath                                     12                      
13 A. Bilson Broadstone                 13                                          
14 A. Roberts-Wray Colfox                               14                            
15 E. Jack Milldown                                                            
16 M. Wade Hanford                                 16                          
17 G. Hall Oakmead                                                   17        
18 C. Phillips BSG                                                       18    
19 R. Smythe Talbot Heath                                     19                      
20 H. Aldridge Baden-Powell               20                                            
21 E. Aldridge Baden-Powell               21                                            
22 E. Esposti BSG                                                       22    
23 O. Cottenden Clayesmore Prep             23                                              
24 H. Rainbow Hanford                                 24                          
25 G. MacLeod-Ash Leweston         25                                                  
26 A. Banahan St Michael's                                                           26
27 C. McCarthy Leweston         27                                                  
28 W. Cavendish Hanford                                 28                          
29 S. Stewart Clayesmore Prep             29                                              
30 N. Saini Broadstone                 30                                          
31 C. Taylor Leweston         31                                                  
32 H. Butt Colfox                               32                            
33 L. Kirkham Ferndown Middle       33                                                    
34 J. Stott St Mary's Combined                                                 34          
35 M. Watson Hanford